آژانس خلاقیت امیدان

دیجیتال مارکتینگ | افزایش فروش | طراحی وب سایت | برنامه نویسی اختصاصی | طراحی اپلیکیشن | ریست مارکتینگ

صفحه اصلی بازاریابی با استفاده از موتورهای جستجو

بازاریابی موتور جستجو

بازاریابی موتور جستجو (به انگلیسی: Search Engine Marketing) یکی از زیرمجموعه‌های بازاریابی اینترنتی (به انگلیسی: Internet Marketing) است. این تکنیک باعث افزایش بازدید سایت در نتایج صفحات موتورهای جستجو به اختصار SERP می‌شود. این روش به کمک بهینه‌سازی و تبلیغات صورت می‌پذیرد. بازاریابی موتورهای جستجو (SEM) ممکن است به کمک بهینه‌سازی موتورهای جستجو به تنظیم و بازنویسی محتوای وب سایت‌ها برای رسیدن به رتبه بالاتر در موتورهای جستجو ختم گردد؛ یا به صورت پرداخت کلیکی (به انگلیسی: Pay Per Click) باشد.

نیاز به مشاوره بازاریابی با استفاده از موتورهای جستجو دارید؟

SEM با آژانس تبلیغات امیدان

آژانس تبلیغاتی امیدان توسط تیم آنالیزگر خود ابتدا به تحلیل و بررسی کسی و کار شما می پردازد . سپس به دنبال بهترین راه حل برای تبلیغات و راهکار فروش در موتورهای جستجو می گردد. همزمان نیز بر روی محصولات و خدمات شما کار می کند تا بهترین تعریف را از آن به مخاطب ارائه دهد. و در نهایت این محتوای تولید شده را توسط موتورهای جستجو گر به گوش مخاطبان می رساند.

تفاوت SEO و SEM

هر چیزی که به بهینه‌سازی موتورهای جستجو (SEO) با هدف ترفیع وب سایت و افزایش بازدید وب سایت منجر شود بازاریابی موتور جستجو گفته می‌شود. بازاریابی موتورهای جستجو نظم بیشتری نسبت به بهینه‌سازی موتورهای جستجو دارد. در این روش از ابزارهایی چون گوگل ادوردز (به انگلیسی: Google Adwords)، بینگ ادز (به انگلیسی: Bing Ads) و مایکروسافت ادسنتر (به انگلیسی: Microsoft adCenter) و تبلیغات کلیکی استفاده می‌شود. آنالیز کلید واژه‌ها در هر دو روش (SEO) و (SEM) مورد استفاده قرار می‌گیرد. به هر حال SEM واژه ای گسترده‌تر نسبت به SEO می‌باشد. یک بخش دیگر از (SEM) بازاریابی رسانه‌های اجتماعی (SMM) می‌باشد. در این تکنیک به اندازه‌گیری ارزشمندی خدمت یا محصول از دیدگاه مشتریان پرداخته می‌شود.

آیا برای بهینه سازی محتوا نیاز به مشاوره دارید؟

پرسپکتیو دید پرنده پرسپکتیوی است که از زاویه بالا و دید یک پرنده به همه چیز نگاه می‌کند، تقویم محتوا هم همین نقش را برای محتوای شما دارد.

الان تماس بگیرید ۰۲۱۲۶۷۱۱۳۰۳

برای تماس کلیک کنید